SixPack Punk Rock from Serbia...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Pitajte chlanove 6 pAcK-A
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptyPet Dec 28, 2012 7:19 pm od EnaDizdar

» Kako ste saznali za forum? Napishite nam :)
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptyUto Jul 03, 2012 11:43 pm od Slobodan

» Novi koncerti!!!
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptyČet Maj 17, 2012 3:35 pm od SixPackica

» Bilo jednom...Novi Sad scena dok....video...
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptySub Apr 02, 2011 11:13 am od Gost

» Top 3 pesme
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptyČet Dec 02, 2010 10:10 pm od Festomanka

» Slike sa koncerta...
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptyČet Dec 02, 2010 9:30 pm od Festomanka

» Ajmo Punkeri, pravimo listu :P
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptyČet Avg 19, 2010 6:07 pm od Gost

» Slike iz Nisa
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptyPet Feb 05, 2010 12:03 am od darmpsu

» Ponovo mali svirke...
Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 EmptyNed Dec 20, 2009 2:22 pm od AdminPack


Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

+6
mega
brontula
murder
InEsKa
SixPackica
darmpsu
10 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Ned Jul 13, 2008 6:33 pm

Nema na cemu Wink /cim upadnes na neki fax, ima da me castis pivom Twisted Evil Laughing
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Uto Jul 15, 2008 5:30 pm

Hladno je Smile
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  murder Pet Jul 18, 2008 1:08 pm

upravo izašla iz bolnice, nemogu sljedećih mjesec dana ni na kakve svirke ni festivale. i oću natrag u bolnicu, ne smijem se živcirati, a kod kuće pizdim i bole me slezena i jetra i gušterača i sve to nešto Sad
murder
murder

Broj poruka : 122
Godina : 32
Lokacija : pw
Datum upisa : 20.03.2008

http://bwaaa.mojblog.hr

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Pet Jul 18, 2008 2:30 pm

Ajme, pa od cega? Sta si radila mala...?
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  murder Pet Jul 18, 2008 2:54 pm

imam mononukleozu.. al u bolnici su svi bili zakon i kako sam se psihički dobro osjećala normalno da mi i fizički bilo bolje, a sad me boli stalno zbog staraca koji izvode neš. al dobro biče bolje, na fuziju možda čak i uspijem otić još il na koju svirku tak na kraju ljeta Smile
murder
murder

Broj poruka : 122
Godina : 32
Lokacija : pw
Datum upisa : 20.03.2008

http://bwaaa.mojblog.hr

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Pet Jul 18, 2008 5:49 pm

affraid ajde onda ozdravi sto prije Wink

(sorry) icices s infuziom i kad vec nestane, sipaju ti malo piva, vodke pa ces odma biti dobro Twisted Evil lol!
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  murder Pet Jul 18, 2008 9:20 pm

da, alkohol je baš dobar za jetru Very Happy
a ta infuzija jbt onak ubrizgaju ti litru glukoze u krv ne nećeš bit ko na spidu onak al stvarno sva sam bila hiperaktivna u glavi cijelo vrijeme baš zakon lol!
murder
murder

Broj poruka : 122
Godina : 32
Lokacija : pw
Datum upisa : 20.03.2008

http://bwaaa.mojblog.hr

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Sub Jul 26, 2008 12:33 pm

Sad sam tako, ni dobro ni lose, nego nesto izmedu Suspect
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  InEsKa Ned Jul 27, 2008 9:23 pm

Baš mi je super. Na moru sam, sjedim na terasi, gledam rivu i pišem vamo. Vjetrić lagano piri.... Razz Milina....
InEsKa
InEsKa

Broj poruka : 66
Godina : 32
Lokacija : Kuća
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Pon Jul 28, 2008 9:45 pm

U disko fazonu sam Twisted Evil lol! lol!
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  InEsKa Ned Sep 07, 2008 3:45 pm

Eo vrućina je za poludit! sunny Ajde još malo, pa gotovo.... Very Happy
InEsKa
InEsKa

Broj poruka : 66
Godina : 32
Lokacija : Kuća
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Pet Sep 19, 2008 2:38 pm

Fantasticno sam... dao sam jedan jako bitan ispit s cime sam se vec zezao puno
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  AdminPack Pon Sep 22, 2008 2:16 pm

odlicno sam ....nabavio sam Powerbook G4 Mac OS X.......Leopard...pa samo letim snjimmmmmm
AdminPack
AdminPack
Admin

Broj poruka : 157
Lokacija : Grad u kome je glupo voziti skate....
Datum upisa : 20.03.2008

https://sixpack.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  murder Pon Sep 22, 2008 8:39 pm

danas posebno živčano.. mogla bih nekoga martama prebiti. al zadovoljih se skakanjem i kasnije zelenim markerom i išaranim rukama Very Happy
murder
murder

Broj poruka : 122
Godina : 32
Lokacija : pw
Datum upisa : 20.03.2008

http://bwaaa.mojblog.hr

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Pon Sep 22, 2008 8:55 pm

AdminPack ::odlicno sam ....nabavio sam Powerbook G4 Mac OS X.......Leopard...pa samo letim snjimmmmmm

Auu affraid to mogu mislit, sad si faca lol! hehe... ja sad malo isprobavam FreeBSD, pa cu kasnije malo i OpenBSD pa cu videti da koji mi lezi vise, pa cu to ostavit pored linuxa Twisted Evil
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  bubitza Sub Sep 27, 2008 6:49 pm

ja sam suuuuuuper Very Happy
malo mi je dosadno...al bolje...idem u grad wecheras...tj. na neko piwo sa drushtwom.. Laughing
a nisam celu nedelju ishla nigde...poshto sam bila prehladjena...tako da sam bash sretjna!
(:
bubitza
bubitza

Broj poruka : 8
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  darmpsu Čet Nov 06, 2008 1:33 pm

Ma metak u celo lol! poceo fax i ostalo lol!
darmpsu
darmpsu

Broj poruka : 233
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  SixPackica Pon Nov 10, 2008 7:04 pm

Meni je dosadno
SixPackica
SixPackica

Broj poruka : 119
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty blee

Počalji  tinna17 Čet Dec 04, 2008 2:27 am

ev ja sam suupppperrr
tek sam se registirala ovdje...
Very Happy
Razz Razz Razz
tinna17
tinna17

Broj poruka : 7
Godina : 32
Lokacija : iza oblaka daleekooo :D
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  SixPackica Uto Dec 09, 2008 5:37 pm

SRETNA KO MALA BEBA JER SAM SE TETOVIRALA :-D
SixPackica
SixPackica

Broj poruka : 119
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  tinna17 Uto Dec 09, 2008 6:13 pm

SixPackica ::SRETNA KO MALA BEBA JER SAM SE TETOVIRALA :-D
sta si tetovirala,ne vidim dobro na slici affraid
tinna17
tinna17

Broj poruka : 7
Godina : 32
Lokacija : iza oblaka daleekooo :D
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  SixPackica Sre Dec 10, 2008 12:52 pm

Na vilenjačkom pismu rečenicu: "One Ring To Rule Them All"
Gospodar Prstenova... ne da sam fan nego.... neznam ni kak da se nazovem :-D
SixPackica
SixPackica

Broj poruka : 119
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  InEsKa Čet Dec 11, 2008 1:49 am

Fora!! I jel boli? Very Happy
InEsKa
InEsKa

Broj poruka : 66
Godina : 32
Lokacija : Kuća
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  SixPackica Pet Dec 12, 2008 5:33 pm

Tnx. A prilično da... pogotovo na početku dok se ne privikneš i kad radi ovaj obrub... kad u jednom potezu mora napravit više-manje cijelo slovo... to je ubojito hehehe i dio di je koža tanja... ova dva prva i dva zadnja slova...... ali se isplatilo... ma u biti nije tak jako strašno... to je nekaj posebno... neopisivo... moraš probat da znaš. Sad me svrbi.... to je još gorije od boli... nesmiješ dirat a rana zarasta hehehe... nisam mogla nocas spavat uopce hehehe... ma super je :-D
SixPackica
SixPackica

Broj poruka : 119
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  SixPackica Čet Jan 01, 2009 9:04 pm

Sretna Nova 2009. Puno srece svima, a dečkima iz Six Packa želim puno uspjeha i dalje u onome sto najbolje rade Very Happy Želim vam još puno albuma i još više fanova ...
SixPackica
SixPackica

Broj poruka : 119
Godina : 34
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :) - Page 3 Empty Re: Kakve ste raspolozhenja? Napishite nam! :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu